Červen 2012

Zvláštní pocit...

26. června 2012 v 18:33 | Markét |  Deníček
Zdrávím vás, přátelé.
Tak je to tady, konec školního roku se přiblížil jako, když koně běží tryskem. Přinesl mnoho zajímavých zážitků a nových zkušeností. Poznala jsem nové kamarády. Naučila jsem se toho víc o lidech než za celý svůj život. Stále přemýšlím, že se stanu psycholožkou, přestože jsem zjistila, že je to skutečně velmi náročná práce, hodně zatěžuje psychiku i vás samotných.

Změny, které přijdou s prázdninami

18. června 2012 v 20:29 | Markét |  Novinky na blogu
Ahoj :) Tak já jsem zase za vámi po té dlouhé době zavítala. Řeknu to stručně: "Není čas." Teď se hodně věnuji více jiným věcem. Více trávím čas venku se svým přítelem a na počítač se dostanu tak max. jednou týdnně. Mně to ani nevadí. Užvíám si čas strávený venku, protože si pamatuji, jak to bylo v minulých měsících minulého roku... ALE s prázdninami nastane malá změna v aktivitě. Začnu sem chodit častěji :) Budu mít více času, protože mě nebudu omezovat škola.
Takže na co se můžete těšit? :) Přibydou určitě nové designy volně na stažení a budu brát možná i obědnávky ;) Ale to záleží podle ohlasu na volné designy. Jeden už mám přichystaný, ale nechte se překvapit ;) :)

Markét
© Markét (Marky Kovr.) 2010-2012 | Zaměření: grafika, fotky, moje tvorba,...
.