Červenec 2011

Začíná dovolená aneb jede se cestovat

19. července 2011 v 14:46 | Marky |  Deníček

Zítra na Moravu, pak v sobotu do Jizerek

Ano, to je můj program asi do 3. srpna. Zítra odjíždíme na Moravu do vinných sklípků. V pátek se vrátíme a v sobotu do Jizerských hor. Tam budeme týden a pak tam zůstanu do 3. srpna u sestřenky Monči. Už se moc těším.

Jinak, kdo neviděl fotku rodiny Eddieho Cibriana, tak ať se podívá. Ta opravdu nemá chybu. Moc se tady opatrujte. Já padám. Možná se ozvu k v pátek, avšak jen k vám na blogy. Tak se mějte.
Markét

Eddie Cibrian (Jesse Cardoza) s rodinou

18. července 2011 v 19:20 | Marky
Jen tak jsem brouzdala po internetu a hledala fotky herců z Miami. Když jsem došla k Eddiemu, zjistila jsem, že má dva syny. Starší se jmenuje Mason Edward Cibrian (8 let) a mladší Jake Austin Cibrian (4 roky). Tak povedená fotka, co?

Už by to mohlo být

15. července 2011 v 15:25 | Marky |  Deníček

Menu kompletní a teď to tady vyčistím

Konečně jsem udělala něco s tím menu. Vážně zážitek tady u babičky. Dneska totiž nějak stávkuje internet a neuvěřitelně pomalej. Rozhodla jsem dále to tady pročistit od straých článků, které nejsou v rubrikách, protože jsem je smazala a tutíž je nikdo nečte, tak proč by se někdo hrabal v archivu? Taky budu mazat obrázky, z galeriie, které nepoužívám atd. Takže tady dneska už ničekejte. Já mám o zábavu postaráno.

Marky

Léto v plném proudu

12. července 2011 v 19:26 | Marky |  Deníček

Dnešek v bazénu, zítra na výlet

Ano! Dneska jsem byla s babičkou a ségrou na koupálu. Musím říct, že náhody se dějí pořád. Potkla jsem tam sestřenku v ségřiným věku a nejlepší kámošku, která tam byla taky s babičkou a sestřenkama. Docela jsem si to užila, akorát mě děsně štípou oči. To je tak, když člověk plave pod vodou s otevřenýma očima. Jenže já to jinak neumím :D Ta konverzace s Terkou neměla zase chybu. Raději ani nekomentovat.

A zítra jedu na výlet s další kámoškou, ségrou a mamkou. Jak bych to nejlépe vystihla.. no takovej spíše turistický výlet. Ráno nám jede vlak v 10:06 (se divím, že nějaký jede). Půjdeme se podívat na dva hrady. Jsou kousek od sebe. Jeden je spíš už taková zřícenina, ale stojí za to. Většinu dne prochodíme a zpátky nám to jede 17:11. Už se těším, mělo by to být fajn.

A teď bych už konečně měla udělat něco s tím menu. Musím to udělat dokud na to myslím, jinak to nebude komplektní nikdy! :D Zítra se zase ozvu.
Markét

Nový design...

10. července 2011 v 14:56 | Marky
Takže.. No prostě nový design. Skládá se z banneru od Jeanette za spřátelení a to je vše. Vybrala jsem k tomu letní barvy. Snad se vám líbí. Ještě musím uspořádat menu. Doufám, že se vám tady bude následující týdny líbit.

Sladký domov...

10. července 2011 v 12:45 | Marky

Konečně doma

Neříkám, že se mi na chalupě nelíbilo, to netvrdím, ale znáte to. Všude dobře, doma nejlépe. Vrátili jsme se včera. Bylo to tam skvělý. Užívali jsme si to. Jen škoda, že tam nebyl jediný člověk, který tam minulý rok byl, a už tam nikdy ani nebude. V pátek jsme se šli na hřbitov do kaple rozloučit. Bylo to smutné dopoledne.

Jinak pořád přemýšlím, jaký design. Zkoušelo jsem něco vykutit, ale už mi to nejde jako dříve. Něco zkusím sehnat. Tak zatím.

Jak je to se záběry z Miami

9. července 2011 v 15:24 | Marky
Všechny letadlové záběry města jsou pořízeny opravdu z Miami. Některé záběry pláží jsou ale z Manhattan Beach v Los Angeles. S tím souvisí i natáčení. Přestože se seriál jmenuje CSI: Miami, většina natáčení probíhá v Kalifornii. V Miami se natáčí jen výjimečně.

Alexis Cruz a Erick Avari v Hvězdné bráně

9. července 2011 v 14:47 | Marky
Alexis Cruz (Skaara) a Erick Avari (Kasuf) jsou jedinými herci, kteří hráli v původním filmu Hvězdná brána z roku 1994 i v seriálu Hvězdná brána.

SG-1 herci, kteří se objevují ve všech

9. července 2011 v 14:00 | Marky
Richard Dean Anderson (Jack O'neill), Amanda Tapping (Samantha Carter), Christopher Judge (Teal'c), Michael Shanks (Daniel Jackson), Don S. Davis (George Hammond), Dan Shea (seržant Siler) a Gary Jones (seržant Walter Harriman) jsou jedinými herci, kteří se objevili ve všech desiti sériích seriálu Hvězdná brána. Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Christopher Judge, Michael Shanks se objevili i v Atlantidě. Někteří z nich dokonce i v SGU.

Zdravím!

6. července 2011 v 16:03 | Marky |  Deníček
Ahoj, zdravím vás ze Slunečné!

Parádně si to tady užíváme. Sice první dva dny to tady podle názvu moc nevypadalo, ale jinak od včerejška je nádherné počasí. Od soboty jsem stihla přečíst už dvě knížky. Bohužel jsem nepočítala s tím, že je budu mít přečtené tak rychle, takže už nemám, co číst. Ale když je slunečno, dají se dělat i jiné věci. Hráli jsme "volejbal" a "bembinton". Píši obojí v uvozovkách, protože našemu volejbalu se nedá říkat volejbal a u bembintonu jsem si nejsem jistá, že se to tak píše.

Jinak, už jsem se mohla ozvat už dřív, protože teta se strejdou tady mají notebook, ale já si užívat prázniny více bez počítače. Rozhodla jsem se ale, že vám vědět dám, jak je tady. Znovu se asi ozvu až v sobotu. Avšak na blog vám možná nějakej ten komentář písnu.

Takže se mějte, Markét

Na týden pryč

2. července 2011 v 12:14 | Marky |  Deníček
Ahoj :) Tak já vás na týden opustím. Dnes kolem půl druhé odjíždíme na Slunečnou na chalupu babiččiný ségry. Jedeme tam s babičkou. Minulý rok jsme si to tam pořádně užili. Byli jsme tam ještě s bratránkama. Ti přijedou asi až v úterý. Takže se tady mějte.
Jo a abych nezapomněla. Ve středu 29. června můj blog oslavil 1 rok existence. Přeji mu vše nej k narozkám :D
© Markét (Marky Kovr.) 2010-2012 | Zaměření: grafika, fotky, moje tvorba,...
.