Červen 2011

Avril Lavigne - Smile

30. června 2011 v 21:09 | Marky |  Má oblíbená videa
Tahle písnička se mi moc líbí. Avril mám ráda :)

Odpočívej v pokoji, aneb nikdo nežije věčně

30. června 2011 v 18:25 | Marky |  Moje slohovky
Nejdřív jsem se rozmíšlela, zada to dát do ostatních článků nebo slohovek. Rozhodla jsem se pro slohovky, protože je to taková úvaha. Důvody, proč jsem ji napsala, se dovíde z ní. Vždy, když mi je smutno, pomáhá mi na odreagování psaní. Vždy se z toho vypíšu. Někdy vznikají pěkné slátaniny, ale tentokrát jsem se rozhodla, že tohle tady zveřejním.

Moje vysvědčení

30. června 2011 v 9:52 | Marky |  Deníček
Vím, že na mnoho blogách bude vysvědčení tématem dne, ale já se musím pochlubit. Už jen proto, že mě nenapadá žádný jiný článek. Já vím, jsem hrozná. Teď jsem spíše zalezlá u knížek a psaní takového jednoho příběhu. A když už jdu na net, tak na virtuální stáj Ufonek. Nesmíte se na mě zlobit, ale já se opravdu snažím.
Takže výzo. No mohly být samé jedničky, ale neudržela jsem si jedničku z přírodopisu, takže mám jednu dvojku. Myslím si, že na osmáka je skvělý výkon. Já vím, že samochvála smrdí, ale jsem se sebou spokojená. A co vy, jaké máte výzo?

Připravuji :)

26. června 2011 v 16:37 | Marky
Takže, chystám nové fotky (spíš staré, protože jsou ještě z podzimu), jednu malbu a ten nový design. Jo a rubriky ke koním :D Já vím, že to asi nikoho nezajímá, ale já to sem stejně dám :D Ještě něco, v nejbližší době (asi koncem příštího týdne) přidám články k postavám/hercům CSI: Miami a možná SG-1 :) Tak to je asi vše :D

Co se skrývá v trávě

23. června 2011 v 11:23 | Marky |  Fotky
Tady máte ty slibované fotky :) Nafotila jsem je už na podzim, ale chtěla jsem je zveřejnit, protože se mi docela líbí. Udělala jsem ještě novou ikonku s podpisem. Snad se vám fotky budou líbit. Tady máte tři jako ochutnávku. Je jich celkem 9.

Oznámení

22. června 2011 v 17:10 | Marky |  Deníček
Ahoj :)
Takže krátce a stručně. Trochu se nám porouchal internet, nebo co já vím, co s tím je. Omlouvám s e za překlepy, ale dneska jsem byla na očkování nějak se mi klepou ruce. Chci vám jen říct, žena net se dostanu, ale jen omezeně, protože musím jít k bráchovi, kde má počítač a vzít rovnou kabel od internetu a zapojit ho do notebooku. Brácha nemá rád, když mu někdo do pokoje leze. Dneska to je v pohodě, protože je pryč a přijede někdy zítra. Chystám nový fotky. Chtěůa jsem je sem dát už včera, ale nešlo to. Tak já musim, bolí mě děsně ruka. Pá :)

Můj příběh - Morová epidemie

18. června 2011 v 15:27 | Marky |  Čtenářský deník
Autor: Pamela Oldfieldová
Ilustrace na obálce: Richard Jones

Můj názor na vesmír

16. června 2011 v 18:30 | Marky |  Vesmír
Takže vesmír. Je to velikánský prostor. Nikdo si nedokáže představit, jak velký asi je. Co je vlastně vesmír a jak je veliký? Ví to někdo? Myslím, že tom se dá jenom dohadovat. Když se řekne vesmír, hned se mi vybaví nikde nekončící černbý prostor plný hvězd, meteoritů, komet, planet atd. Pro mě vesmír velikou záhadou. Hodně o něm čtu. Chtěla jsem i jít studovat astrofyziku, ale nevím jestli bych to zvládla, takže dost možné, že tento obor opustím. Vesmír je opravdu úžasné téma, které stojí za to. Mám ho ráda.

Píšu, jak jsem slíbila

16. června 2011 v 17:09 | Marky |  Deníček
Ahoj!
Včera jsem už neměla moc sil, abych vám psala, jaké to na raftech bylo, tak píšu aspoň teď. Kdybych to měla napsat jednou větou, ta by zněla: Bylo to úžasný! Odnesla jsem si opravdu mnoho zážitků. Náramně jsem si to užívala. Na konci plavby jsme byli všichni mokří až na kost, protože svedli i několik námořních bitev.
Náš intruktor, Martin, měl na čele kameru, aby to všechno natočil. Často se nás, ptal jestli to bliká. Po nějaké době mi došlo, že když to svítí, tak to natáčí :D Dneska nám učitelka dala pár fotek na nástěnku do třídy. Vážně super.
Přemýšlím, co mám dělat. Chtěla bych nějaký článek na blog, ale vůbec nevím jaký, takže je dost možné, že žádný nenapíšu.
Ahoj!! Markéta

Informace o menší aktivitě

14. června 2011 v 21:26 | Marky |  Deníček

Ahoj!
Dnešní zpráva by měla být krátká. Poslední dobou to tady trochu chátrá. Pravda je, že pro vás chystám články, které jsou ke čtení a nejsou obyčejné. Nebaví mě úž jen vkládat videa, děníček atd. pořád. Chtěla bych, aby ten blog měl nějakou cenu.
Pořádně se sem dostanu až ve čtvrtek, protože zítra jedeme na výlet -> rafty. Jsem zvědává, jaké to bude, protože jsem na nich ještě nikdy nebyla. Tak pá. Musím jít spát, jinak zítra nevstanu :)
Marky

Diplomy za SONBlog

12. června 2011 v 11:43 | Marky |  Pro vás =D
Není to nic moc. abych se přiznala, nevěděla jsem, jaký vám tam mám dát obrázek. Měla jsem jasno jen u Arii Caine, takže se prosím nezlobte, jestli jsem tam dala něco, co se vám nelíbí.

Christina Perri - Jar of heart

10. června 2011 v 21:26 | Marky |  Má oblíbená videa
Tohle je opravdu pěkná písnička. Nějak mě očarovala.

V čase zpět nebo dobředu...

10. června 2011 v 20:51 | Marky |  Ostatní články
Myslím, že není třeba vysvětlovat, co stroj času je. Každý ví, že je to věc pomocí, které se dá pohybovat v čase. Podle mě se nebudu mýlit, když řeknu, že každý chtěl minimálně jednou vrátit čas zpět. Někdy si zase člověk říká, obzvlášť my žáci, že by byla výhoda podívat se na zadání testů a potom se to naučit. Jo se strojem času by byl život hned jednoduší.
Na google.com jsem vám našla nějaký obrázek, abyste měli představu, jak by mohl takový stroj času vypadat.


Krátká zprava pro vás

9. června 2011 v 21:31 | Marky |  Deníček
Dobrý večer :)
Jen abyste věděli, dneka jsem dělala na něčem jiném, takže jsem se tady ani neukázala. Zítra navíc píšeme čtvrtletku matiky, a já jsem se na to ani nepodívala. Otevřela jsem ten sešit jen proto, že jsem tam musela nalepit nějaké obrázky. Ale já veřím, že to všechno zvládnu. Koneckonců matika mi vždycky šla. Kdyby někdo chtěl vědět, na čem jsem odpoledne pracovala, ať písne.
Markét

CSI: Miami

8. června 2011 v 17:44 | Marky

CSI: Miami - epizody

8. června 2011 v 15:45 | Marky
EPIZODY
...
coming soon

O seriálu CSI: Miami

8. června 2011 v 15:39 | Marky
Hlavou celého miamského vyšetřovacího týmu je poručík Horatio Caine (David Caruso). Ten dříve pracoval u pirotechniků. Mezi nejdůležitější osoby také patří specialistka na balistiku Calleigh Duquesneová (Emily Procter), která umí zacházet se zbraněmi všeho druhu, ať je služební pistole nebo sportovní luk. Dále profesionální potápěč a expert na otisky Eric Delko (Adam Rodriguez) a soudní patoložka doktorka Alexx Woodsová (Khandi Alexander). Nesmím zapomenout na důležitého člena týmu Tima Speedla (Rory Cochrane). Ten se v seriálu vyskytuje pouze dvě série, protože ho nešťastnou náhodou zastřelí. Tima nahradí Ryan Wolfe (Jonathan Togo). Dále se tam objěvují důležití lidé jako Natalia Boa Vista, Frank Tripp, Yelina Salasová, Jesse Cardoza, Walter Simons a Tara Price a v první sérii Megan Donner.
Tito kriminalisté se starají o blaho obyvatel Miami. Nejčastěji řeší loupeže a vraždy a jsou v tom opravdu dobří. Žádný vrah jim neunikne! Někdy se objeví i nějaký ten terorista, domácí násilí a únosy. Se vším si hravě poradí ve svých moderně vybavených laboratořích a zločince dostanou za mříže.

Tým, který se vyskytuje nejdéle.
Původí tým s Timem a Megan.
A dva noví, Jesse a Walter.

Kresba - kosatce

8. června 2011 v 6:40 | Marky

Takže opět jedna z mých povedenějších kreseb. Tentokrát jsem si sedla na zahradu a nakreslila něco z živé přírody a podle skutečnosti. Poznali byste kosatce, kdybych vám to neprozradila?
P.S.: Teď tam ty komntáře snad už vkládat půjdou.

Malá rekonstrukce, aneb co je nového

6. června 2011 v 18:27 | Marky |  Deníček
Milí návštěvníci!
S radostí vám oznamuji, že jsem udělala trochu změny. Upravila jsem rozcetníky, hlavně ty, co se týkají grafiky, nejvíce designy. Jelikož stejně nikoho nezajímají volné designy ode mě, udělala jsem jen jednu rubriku a ostatní zrušila. Najdete tam poslední tři designy, aby tam něco bylo, a protože se mi tyhle docela líbí. Koneckonců tamty najdete v archivu, když je budete jó hodně chtít. Dále jsem přejmenovala rubriku objednané designy na objednaná grafika. Později udělám článek, kam si budete moct napsat o design, avatar, prostě cokoli vás napadne. To je asi vše, co se týče grafiky.
Trochu jsem pozměnila ještě moje zájmy. Tam jsem přemístila čtenářský deník z mojí tvorby. Z této kategorie zmizela ještě historie a jiné. Chystám se tam ale přidat CSI: Miami, protože tenhle obsah blogu u mě na blogu nesmí chybět, proto jsem také zvolila obrázek Horatia.
Jinak v blízké době čekejte změnu designu. No v blízké době je takový divný výraz. Brzy to asi nebude, ale chystám se k tomu. Chtěla bych něco s hvězdnou bránou, ale i něco s CSI: Miami, takže ještě úplně netuším, jak to bude vypadat. Jediný, co vím, měl by být v letních barvách a tak, aby se mi tam hodili tyhle obrázky o Žanetky :)
Myslím, že to je vše, co jsem vám chtěla zdělit. Teď jsem si ještě vzpomněla. Někdy na podzim jsem začala psát takouvou novelu k CSI: Miami a já jsem ji nedávno objevila a řekla jsem si, že by byla škoda to nedát na blog. Ovšem je to takový divný, ale třeba se vám bude líbit. Mám také rozepsanou jednu věc SG-1, ale vypadá to na dlouho. A druhou část povídky k SGA vám dodám, jakmile budu moct.
S láskou, Markét

10 Years of SG-1

5. června 2011 v 19:32 | Marky
Velmi zajímavé video. Je tam vždycky kousek epizody z každé série. Moc se mi líbí!
© Markét (Marky Kovr.) 2010-2012 | Zaměření: grafika, fotky, moje tvorba,...
.