Leden 2011

Dr. Elizabeth Weir // Torri Higginson

30. ledna 2011 v 14:41 | Marky
Dr. Weir
Doktorka Elizabeth Weir se poprvé dozvěděla o programu Stargate, když byl odvolán generál Hammond, jemuž bylo později svěřeno velení nad lodí Prométheus. Vybral si ji sám senátor Kinsey, protože si myslel, že jako diplomatka, která nemá ráda armádu, mu půjde na ruku. Ovšem doktorka ho nepříjemně překvapila, když dokázala sama na dálku velet obraně nad Antarktidou, kde byla tou dobou SG1 a kam se chtěl dostat Anubis, protože to je místo, kde měli Antikové kdysi základnu. Potom, co se Země dokázala ubránit, byla pověřena velením právě v Antarktidě. Když Daniel Jackson objevil město Atlantis, byla vybrána jako velící expedice.

Bannery CSI: Miami Dívky

30. ledna 2011 v 14:36 | Marka |  Ostatní
Takže tady jsou dívky strašně se mi to líbí. A vám? Hodí se to aspoň někomu?
Celleight Duquesne

Pluk. John Sheppard // Joe Flanigan

30. ledna 2011 v 14:17 | Marky
Pluk. Sheppard
John Sheppard se připojil k expedici do Atlantis náhodou. Ze základny McMurdo letěl s generálem O´Neillem, který si ho vybral jako pilota, jenž ho měl dopravit na základnu Antiků v Antarktidě. Shodou náhod major zjistil, že vlastní ATA gen (Ancient Technology Activation Gene), který mu umožňuje ovládat antickou technologii. A to natolik dobře, že ji nejen umí aktivovat, ale také kontrolovat a ovládat.Je mu proto nabídnuta účast na expedici do města Antiků - Atlantis, které leží hluboko v galaxii Pegasus.

Bannery CSI: Miami - Chlapci

30. ledna 2011 v 13:40 | Marka |  Ostatní
Tak doufám že se líbí a hodí. Chlapci mají modré a dívky budou mít žluté. Jelikož by toho bylo hodně tak dívky dodám zachvíli.
Tim Speedle

Sebevražda

29. ledna 2011 v 20:50 | Marka |  Ostatní články
Forever našemu blog! Dnes napíši na téma týdne já protože sestra neví co má napsat. Já sama mám jen představu ale asi začnu tím co na sebevraždě je nejhorší. Já sama bych neublížila sobě ani zároveň rodině. Když se někdo zabije netrpí jenom on ale i jeho rodina. Na sebevraždě není nic zamavého jen to že člověk stáhl na sebe ruku aniž by si uvědomil co vzpůsobí ostatním. Hloupost lidí se odráží v několikati činech naší země např. globální oteplování. Globální oteplování sebevražda a zároveň vražda v ohledu na to že jsme součást světa a svět má svou duši. Máme mu jako jeho součást pomáhat a né ničit. Ohrožení druhy zvířat kvůli tomu trpí a když zabijeme zemi tak i zvířata možná i lidi (také někdy sebe). Nikdo kvůli tomu nic nedělá. Sebevražda je ošklivá a já jako křesťanka to nikdy neudělám. Na víc je to nejvyšší hřích a trest je podle zákonů kresťanů navždy v pekle (nebo něco takového). Doufám že nikdo z vás to nikdy neudělá a nepřemýšlí o tom to činu. A ještě k tomu ty dopisy na rozloučenou :(.

Marka

Jméno dr. McKaye

29. ledna 2011 v 20:37 | Marky
Rodney
Na stránce, kde ty zajímavosti hledám, je napsána pouze jedna věta, ale já to to rozvádím. Tuto novinku už asi znáte, ale stejně.
V seriálu se vyskytují dvě jména doktora McKaye. Jedno je Meredith a druhé Rodney. Teď, jaké je to pravé? Skutečně se jmenuje Meredith, protože Rodeny je až druhé. Takže se celým jménem jmenuje Meredith Rodney McKay.
Jediná jeho sestra Jeanie ho slovuje pravým jménem. Ostatní mu říkají Rodney.


Herecké obsazení Shepparda

29. ledna 2011 v 0:36 | Marky
MILUJU!!Původně měl roli majora (později ppluk. a pluk.) Shepparda obsadit někdo jiný než Joe Flanigan. Známe ho také ze světa Stragate, ale s Atlantídou nemá nic společného. Je to Ben Browder, ale vám bude asi známější jako plukovník Cameron Mitchell. Joe byl vybrán, protože Ben Browder kvůli natáčení Farscape: The Peacekeeper Wars nemohl roli vzít.
Já, když si to tak srovnávám, si nedokážu představit jiného Shepparda. Johna jsem si oblíbila takového jaký je. Já ho tak přímo miluju!

Atlantis film odsunut na neurčito

29. ledna 2011 v 0:10 | Marky
:)FILM NA MOTIVY STARGATE: ATLANTIS ODSUNUT NA DOBU NEURČITOU
Někteří fanoušci se zaradovali, že zrušení SGU a částečné vyhrabání MGM z finančních problémů by mohlo nakopnout výrobu SGA filmu. Joseph Mallozzi ale ve svém blogu upozornil, že tomu tak není. Zrušení SGU je ve skutečnosti velmi špatné znamení pro další existenci SG universa. Stargate: Extinction, jak zní název scénáře k filmu, sice vypadal chvíli nadějně, ale vypadá to, že Atlantis asi nikdy nebude mít víc, než pět sérií. Samozřejmě existuje naděje, že by film mohl někdy vzniknout, ale MGM bude mít pravděpodobně jiné priority a většina lidí, spolupracujících na SG, se už rozutekla jinam. Nemluvě o tom, že kulisy SGA (a SG1) už byly rozebrány. Většina herců se přesunula k dalším projektům (například Rachel Luttrell pracuje na CD, které vyjde koncem ledna), a některé z nich by asi museli hodně přemlouvat k návratu.
credits: http://sga-project.com/ i avatar

Od "-.Baryk.-"

28. ledna 2011 v 19:18 | Marky |  Od vás =)

Nové foto v galerii!

28. ledna 2011 v 18:06 | Marky |  Fotky
Tak dneska jsem přidala zase nějaké fotky. Za celou zimu jsem toho moc nenafotila, protože jsem líná a ven se mi moc nechtěla a když už, tak foťák zůstal ležet doma v pokojíčku, abych s ním něco nudělala. To z toho důvodu, že jsem byla s bratránkama bobovat :D Tady máte aspoň ukázku toho, co jsem našla u sebe v pokoji a vyfotila. (Těch různě velkých podpisů si nevšímejte :P Postupně jsem je zmenšovala.)

Ceny za WWT 2010

26. ledna 2011 v 15:47 | Marky |  Pro vás =D
Takže to shrnu. Vůbec se mi to nelíbí, protože je to takové hodně jednoduché. Doufám, že se to bude líbit alespoň vám. A když ne, tak se nic neděje. Nebudu vám to mít za zlé.
pozn. Některé jsou moc velké, takže si to zobrazte na nové stránce.
1. místo
CSI-VIDEA

Vyhodnocení WWT 2010

25. ledna 2011 v 20:16 | Marky
Vyhodnocení
Vím, že už je rok 2011 a já jsem na tuto soutěž úplně zapomněla. Omlouvám se všem soutežícím, ale tímto ji chci zakončit. Tu fotku mi nakonec poslal jen CSI-Videa. Děkuji, že jsi byl tak aktivní.

News na blogu

24. ledna 2011 v 19:58 | Marky |  Deníček
Musím říct, že jsem plánovala přidat sem těch článků víc, ale nějak jsem nemohla přijít na to jaké. Zítra se taky ukážu asi také jenom na skok, protože nebudu mít moc času.
Chtěla bych se konečně dokopat k přidání herců a hlavních postav k Hvězdné Bráně: Atlantidě. Dále to bude rubrika On-Line, kde mi zbývá dodat Atlantidu, jak mám udělané rubriky a CSI: Miami. Dále bych chtěla založit novou rubriku a to CSI: Miami. Chtěla bych se také trochu více věnovat rubrikám, které patří pod Selenu Gomez. Taky chci zaplnit rubriky Vesmír a Historie.
Je toho v celku dost, ale nesmím zapomínat grafiku a věnovat se také jí. Dobrá zpráva pro ty, co mají objednané layouty. Dva mám už hotové a zbývají mi udělat jen dva. Do konce týdne ty hotové budou zveřejněny na blogu a já vám je budu moct nastavit. Jen malé upozornění, pozastavení objednávek dále trvá. Takže mi zbývá udělat designy se Selenou a Ashley.
Marky

Za bleskovku 1.4

24. ledna 2011 v 16:52 | Marka |  Pro vás =D
Tak zatím tady je jen pro Ariu a pro Jeanette.
pro ariu caine za bleskovku 1.4
Omlouvám se nevišlo mi to tak aby nápisy nebyly na postavách. Jinak se mi povedl. Ale možná že ten pro Ariu je hezčí co myslíte?
pro jeanette by marka

Připojte se také!

23. ledna 2011 v 17:48 | Marky |  Deníček
Moje SB♥ ARIA CAINE vyhlašuje soutěž o nejlepší celebritu SONC. Já jsem se přihlásila a můžete se přihlásit i VY! Přihlášky vyplňujte -- TADY. Když se nás zúčastní co nejvíc, bude větší sranda :D
-----------------------------------------------------------------------
© Markét (Marky Kovr.) 2010-2012 | Zaměření: grafika, fotky, moje tvorba,...
.