Prosinec 2010

... a šťastný nový rok =)

31. prosince 2010 v 21:53 | Marky |  Deníček
Rok se rokem sešel zas.
Teď nastane nový čas.
-----------------
Dneska je už ten Silvestr. Letí to opravdu rychle. Teprve před třemi měsíci jsem si zvykla, že rok 2010 a teď si budu muset zvyknout psát místo "0" nakonci "1".
Chci vám ze srdce i za ségru Marku popřát krásné prožití Silvestra a úspešné vykročení do nového roku. Hodně úspěchů, zdraví, lásky, Božího požehnání,...... Vždyť to znáte. Tímto článkem chci také poděkovat všem, co v tento rok navštívili můj blog, moc si toho vážím. Je to poslední článek v roce 2010. Od roku 2011 platí už náš blog :D Ségra chce mít se mnou, takže tu můžete čekat příspěvky od ní. Tak Pá♥♥ Uvidíme se zase až v novém roce.
Marky
:)

O seriálu Stargate: Atlantis

30. prosince 2010 v 16:24 | Marky
foto-maky.blog.cz
znak - foto-maky.blog.cz
Seriál Hvězdná brána Atlantida navazuje na původní seriál Hvězdná brána.
V seriálu jde především, jak už název seriálu napovídá, o ztracené město Atlantis (nahoře na obázku). Na Zemi sestaví expedici, která projede branou s osmi symboly do jiné galaxie. V této galaxii, kterou nazývají Pegas, se nachází ztracené, potopené a uspané město Atlantida. Po probuzení města se expedice seznamuje s novými hrozivými nepřáteli, kteří porazili i samotné Antiky. Bez možnosti návratu na Zemi se ocitají v jiné galaxie uvězněni na daleké planetě, čelící strašlivému nepříteli, který touží vysát jejich životy. Tento nepřítel je rasa Wraithi.


Okouzlující video - Stargate Atlantis

29. prosince 2010 v 23:31 | Marky
A to do slova. Ta písnička, ta hudba, ta melodie... Vzbuzuje ve mě zvláštní pocit, pocit strachu, smutku, ale i vzrušení, blaha a touhy být tam. Na Atlantidě, uprostřed všeho dění... s Johnem, Elizabeth, Rononem a všemi ostatními. Celé mě to nějak očerovalo. Mají výborně sestříhané a ta písnička se do tohoto prostředí hodí :) Určitě se podívejte a nenechte si to ujít.

A New Hope - Trailer (Atlantis)

29. prosince 2010 v 23:13 | Marky
Skvělej trailer. Mají to úžasně sestříhaný.

Čeština ve Stargate: Atlantis -- Dr. Radek Zelenka

28. prosince 2010 v 21:56 | Marky
Tohle video opravdu nemá chybu! Určitě se podívejte!
Je to o Dr. Radkovi Zelenkovi (David Nykl), který při natáčení mluví česky a je mu to jedno. Nejvíc se mi líbí, jak jsou pod mořem a Zelenka tam něco kecá česky a John mu na to řekně, že se jeho čeština asi zlepšuje, protože asi ví, co myslí. Já Atlantidu prostě miluju!

Stargate: Atlantis

28. prosince 2010 v 19:01 | Marky

Co jsem dostala k Vánocům ANEB co mi udělalo radost

27. prosince 2010 v 21:48 | Marky |  Deníček
Ahoj!
Konečně jsem se rozhodla napsat vám, co jsem dostala k těm Vánocům. Musím říct, že mě překvapilo, že toho bylo tolik. Dostala jsem značkovou čepici a šálu, rukavice, voňavku, 7 knížek, anglicko-český slovník, župan, ... Mohla bych ještě pokračovat, ale vás by to asi moc nezajímalo.
Nevětší radost mi udělala jedna knížka, o které jsem tak úplně nevěděla jestli ji na konec dostanu a dostala jsem ji!! Jsem šťastná. Jmenuje se to CSI: Miami - Kriminálka Miami Smrt pod hladinou, a co jsem si jen tak pročítala, je tam i popsaný, jak ta oběť umřela a docela nechutný, ale co už :-)
Ze dneška mám také strašně velkou radost, protože jsem si stáhla 2 alba od Seleny - "Kiss & Tell" a "A Year Without Rain" Jsem ráda, že jsem to našla zazipovaný na ulozto.cz Teď to poslouchám a Sel zpívá úžasně! Budu si to muset vypálit :-)
Marky =)

Dárečky pro moje milovaná SB :)

24. prosince 2010 v 14:54 | Marky |  Pro vás =D
Tady jsem pro každé mé SBénko a sestřčku vyrobila malinký dáreček. Doufám, že se líbí.

Klikněte na celý článek ;)


Dáreček od Natálky23

24. prosince 2010 v 11:15 | Marky |  Od vás =)
Děkujíííííí :-*Je to přenádherné :-) Strašně mě to zahřálo u srdíčka :D

Veselé Vánoce všem!

24. prosince 2010 v 7:18 | Marky |  Deníček
Přeji všem krásné prožití dnešního dne a hodně dárečků od "Ježíška".
Všichni si to pořádně užijte a doufá (i za sebe), že každý dostaneme, co jsme si přáli.
Jinak tento článek není přednastavený, protože můj milovaný notebook je zaplý vedle mé postele, rozhodla jsem se vám napsat alespoň to přání. Během dne se pokusím pro každé mé SB vyrobit malinký dáreček. Pokusím se sem ještě dostat, ale nic neslibuji. Dárečky budou  možná až zítra, protože jsem je včera nestihla vyrobit a dneska asi na to nebude moc času.
Marky =)


Rozcestníků si nevšímejte

22. prosince 2010 v 17:48 | Marky |  Deníček
Milí návštěvníci!
Jak víte, rozhodla jsem se přidat pár nových rubrik. A to On-line, kam budu dávat videa filmů a seriálů. Dále je to rubrika Co mě zajímá. Můžete si všimnou, že do této rubriky nepatří pouze historie věda, atd. ale i moje oblíbené zpěvačky, seriály apod.
Prosím, těch rozcestníků si nevšímejte. Jsou tu, abych to nějak potřídila oni brzy zmizí. Myslím to tak, že se budu snažit  sem dávat více článků.
Marky =)


Co si přeji k Vánocům -- Téma týdne

18. prosince 2010 v 18:23 | Marky |  Ostatní články
Co si přeji k Vánocům?

Vánoční přání od csi - videa

18. prosince 2010 v 18:04 | Marky |  Od vás =)
Děkuji za krásné přání k Vánocům. Ty a všechna má SB se můžete také těšit na překvápko.

CSI: Miami (Mladý Démosthenés)

16. prosince 2010 v 17:46 | Marky |  Moje slohovky
SB
Moje první slohovka, kterou tady zveřejním, je text, který jsem si připravila do soutěže Mladý Démosthenés. Je to soutěž, kde člověk musí 1-2 minuty mluvit na jedno téma. Nesmí přesáhnout 2 minuty a nesmí mít limit pod minutu. Já jsem za své povídání o Kriminálce Miami dostala jedničku. Musela jsem to trochu zkrátit, takže text, který sem napíši je původní a nezkrácený. Jména herců naleznete v závorkách. Ty tam původně nebyly. Doufám, že se vám to bude líbit. Zveřejňuji to hlavně, abych potěšila své Affska, kteří mají rádi CSI: Miami ;-) Snad je tam vše jak má být :-D

Skvěle strávené odpoledne i večer!

15. prosince 2010 v 21:16 | Marky |  Deníček
marketka_natalia
Ano, ano. Dneska jsem si to opravdu užila, teda až na to, že nám odpoledne nešla Nova á já jsem nemohla koukat na Stargare: Atlantis :( No co, tak jsem šla na počítač a robila a vyrobila jsem si nový design. Chtěla jsem, aby byl vánoční, ale tentokrát jsem tam přidala Selenu Gomez. Nastavim ho asi až o víkendu, protože se na pčítač moc nedostanu.
Jinak k názvu. V 17:00 ségře (Marka) začínal koncert, tak jsme jeli do Letohradu do Kulturního domu. Zážitky z Vánočního koncertu jsou vždy nezapomenutelné. Maruška hraje ve smyčcovém sboru (teď mě nenapadá, jak bych to jinak napsala) Cvrčci. Potom jeden houjslista hrál strašně hezkou skladbu. Jmenovalo se to Cikánské rytmy. Opravdu úžasné. To bych nikdy tak dokonale zahrát nedokázala, protože hudební nástroje a já si vůbec nerozumíme :D Každopádně on si s nimi rozumí a to hodně.
Tak já končím, protože mi za chvíli začíná na JOJce kriminálka Miami 8. série a to si nesmím nechat ujít. Kdybych měla dnešek oznámkovat jako ve škole, každopádně bych dala 1!
Marky

Zase moje keci

14. prosince 2010 v 21:19 | Marky |  Deníček
Markétka_Horatio
Ahoj!
Už dlouho se tu neobjevil můj deníček, tak je na čase sem nějaký napsat. Pravda je, že blog poslední dobou zameškávám a vidíte naejvíš tak kusovky, které ještě někdy přidávám opožděně. Asi je přednastavím, ale ještě se uvidí. Dneska jsem ani nestihla udělat úkoly, ještě že zítra máme pouze matiku, češtinu, tělák (suplovanej) a volitelný. Matiku udělám ráno. Teď vám píši z netbooku, který mám zaplý doslova ve dne v noci :D Zvykla jsem si na něj, ale na normální počítač chodím taky, protože se mi tam lépe tvří grafika.
Dneska jsem přijela ze školy v 15:00 ze školy a o půl čtvrtý jsem zase pádila s taťkou do města. Chtěl pomoc vybrat dárek pro mamku. (Jestli to mami právě čteš a je před Vánocemi, tenhle odstavec přeskoč ;-)) Vybrali jsme náušnice a něco k tomu. Nevím, jak se to jmenuje, ale patří to do kuchyně. Ty náušnice jsou opravdu krásný. Doufám, že jsme vybrali správně a mamce budou líbit. Potom jsme koupili něco pro babičku atd.

Téma týdne [MŮJ VZOR]

12. prosince 2010 v 18:26 | Marky |  Ostatní články
MŮJ VZOR

Další oslavenec! :D

11. prosince 2010 v 23:11 | Marky
Tentokrát jsem na něj narazila sama, protože jsem se rozhodla podívat se na osobnostech.cz, kdo dneska slaví narozeni. A co nevidím, byl tam on!
Dnes, 11. prosince 2010, slaví americký herec Ben Browder své 48. narozeniny. Já ho znám z mého oblíbeného seriálu Hvězdná brána. Zahrál si v roli plukovníka Camerona Mitchlla po boku Amandy Tapping, Michaela Shankse a dalších. Je to skvělý herec. Docela se m i líbí :D, je hezekj!

Vše nejlepší, Torri Higginson!

10. prosince 2010 v 23:38 | Marky
Díky Jeanette mám přehled, kdo kdy slaví. Tedy alespoň z těch naších společných oblíbenců.
6. prosince oslavila herečka Torri Higginson své 41. narozeniny. Já ji znám a možná i vy ji můžete znát jako Elizabeth Weirová z Hvězdné brány: Atlantidy. Škoda jen že potom tam od 4 série už nění. Nevadí :) ale s ní to bylo fajn ;)
© Markét (Marky Kovr.) 2010-2012 | Zaměření: grafika, fotky, moje tvorba,...
.